parallax background
 

ZADBAMY, ABY TWÓJ EVENT BYŁ NAJLEPSZY!


Szukasz atrakcji, która pozwoli uświetnić to wydarzenie, przyciągnie klienta do Twojego stanowiska targowego? Wszystkie oferty przygotowywane są dla Was indywidualnie, by każdy nawet najmniejszy szczegół był perfekcyjnie dopasowany do Waszych oczekiwań.

W SWOJEJ OFERCIE OPRÓCZ ELEGANCKICH MOBILNYCH DRINK BARÓW, KTÓRE MOŻEMY DOSTOSOWAĆ INDYWIDUALNIE DO POTRZEB KLIENTA (LOGO/OŚWIETLENIE) OFERUJEMY:


  • Profesjonalną obsługę barmańską oraz kelnerską.
  • FALIR SHOW to nie tylko efektowne podrzucanie butelkami i ogniste fireshow, a przede wszystkim czas na wspólną zabawe i integracje Państwa zespołu
  • ZRÓB TO SAM z przyjemnością gościmy Was za Naszym barem, ucząc zarówno sztuki mieszania drinków jak ich garnirowania.
  • COFFE & VIRGIN bary doskonale sprawdzają się podczas przerw kawowych na konferencjach oraz targach. Twoi goście będą zachwyceni serwowaną przez Nas pyszną i aromatyczną kawą (100% arabica) oraz ożywiającymi lemoniadami o dziesiątkach smaków.

FLAIR SHOW


Jeśli chcieliby Państwo dodatkowo uatrakcyjnić imprezę i zaskoczyć swoich gości, oferujemy widowiskowy pokaz FLAIR SHOW wykonywany przez jednego z najlepszych barmanów w Europie, który jest w naszym zespole. Pokaz trwa około 30 min. i zakończony jest konkursami, w których biorą udział zaproszeni goście.

parallax background
parallax background

DEGUSTACJA WHISKY & CYGAR


Degustacja trwa około 3h, podczas których prezentowane jest kilka rodzajów Whisky Single Malt.W ciekawy i przystępny sposób dla uczestników warsztatów przedstawiane jest pochodzenie, procesy wytwarzania, historia danego trunku etc. Przykładowe produkty na których pracujemy: Penderyn, Bushmills 10 yo, Amrut, Talisker, Belvenie, Ardbeg, Glenmorangie. Barman prowadzący degustację wyposażony jest w profesjonalny mobilny drink bar, szkło do testingu, alkohol, wodę mineralną oraz niezbędny sprzęt.